NYSP нового формату

Ласкаво просимо в ресторан мережі New York Street Pizza нового формату.
Масштабне приміщення, наповнене креативними та нестандартними ідеями, новими рішеннями від студії Globarch Group
Завдяки дуже високій стелі, величезним панорамним вікнам та нестандартним світильникам все приміщення наповнене великою кількістю світла і повітря. Дзеркала на стелі візуально збільшують заклад та створюють видимість усього приміщення.

Основу інтер’єру становить дерево, яке використане в великих кількостях при оформленні залу. Цей матеріал різних відтінків робить мікроклімат приміщення теплим і комфортним.

Стіни оздоблені бетоном та оригінальним панно у вигляді мозаїки. Центральним елементом став стелаж з логотипом та нашими дизайнерськими кріслами Ікосаедрами.

Але найбільш значущим елементом всього декору, безсумнівно, є чудові, навіть можна сказати грандіозні світильники у вигляді законсервованих дерев. А розташовані вони під самою стелею на висоті 6 метрів. Оригінальну композицію доповнюють світильники човники , зелень та великі дзеркала підвішені до стелі.

Особливо ефектно вся ця система освітлення виглядає у вечірній час, коли за вікнами ресторану вже темно, а всередині панує атмосфера втіленої в реальне життя казки.

Над проектом працювали:

Євген Лучик

Архітектор, дизайнер

Юрій Глобчак

Архітектор, дизайнер

Анна Жулин

Графічний дизайнер