Авторська стоматологія

Авторська стоматологія у Львові

Поділимось з вами результатом грандіозної роботи Globarch Group в складних будівельних умовах і надважким графіком і термінами. Цей об‘єкт реалізовувався більше року і складався з трьох етапів-частин, в результаті всі елементи зв‘язались до купи і створили цілісну структуру стоматологічної клініки.

Основним вибраним напрямком був мінімалізм, основним критерієм – функціональність і інноваційність, головним кольором – червоний. 
Враховуючи всі необхідні норми були відібрані найкращі і підходящі елементи в оздобленні підлоги, стіни (ламіновані панелі з сертифікатом відповідності ), фарба з антиалергенним наповнювачем.
Меблі привезли з Італії з натуральної еко-шкіри, усі каркасні елементи (стійка, шафи, полички) виготовлялись по місцю.
За цей рік ми тісно працювали з компанією “Інспе”, що супроводжувала і встановлювала обладнання- взнали багато нюансів щодо підключення та монтажу установок, вимоги щодо роботи клініки в цілому.

Бетонні елементи на вулицю виготовляли на замовлення по індивідуальних розмірах із нанесенням логотипу.
Кілька тонн скла і багато роботи по встановленню ,прозорих перегородок зберегли нам простір, а запіскоструєні кружальця заховали весь робочий процес зі сторони коридору.

Клініка працює по принципу «розумного будинку», тому все тут для працівників зрозуміло і на інтуітивному рівні легко у використанні.

Над проектом працювали:

Юрій Глобчак

Архітектор, дизайнер

Христина Маїк

Архітектор, дизайнер