Квартира для шоу-мена

Об’єкт: проект квартири у двох рівнях для відомого львівського шоу-мена

Технічне завдання: розробити та реалізувати дизайн-проект для молодої креативної та талановитої сім’ї
Поточний етап: проект успішно виданий, проводимо авторський нагляд над виконанням ремонтних робіт
Площа:92 м кв.

“Основною ідеєю проекту є існування контрасту в межах обмеженого сучасного простору з використанням одночасно візуально невагомих конструктивних елементів (сходи)  та еконаповнених деталей живої природи (журнальний столик, поруччя, приліжкові тумби). Корінь дерева, зашліфоване гілля, зрізи дерева зі вставленими дзеркалами –  все це знаходить своє нове життя в межах сучасного простору, не затьмарюючи його і не розчиняючись в ньому. Це вічна симфонія про баланс, який ми намагались досягнути.” – думки в голос головного дизайнера проекту Маїк Христини.

Обмежена висота приміщень змусила нас використати багато прийомів, щоб візуально збільшити простір, наповнити його світлом та затишком. Подіум на кухні зменшив висоту технологічної зони, але тим самим візуально збільшив висоту всієї вітальні.
Родзинкою проекту є скляна перегородка, що відділяє ванну від коридорної зони – ризикований хід, який ламає сприйняття цієї зони. Смарт-скло, що стало основою цієї перегородки може змінювати свою прозорість- тим самим підлаштовуючись під потреби мешканців.
Уся квартира наповнена меблями-трансформерами та цікавими зонами для господарів, після реалізації обов’язково познайомимо Вас із ними.

Над проектом працювали:

Юрій Глобчак

Архітектор, дизайнер

Христина Маїк

Архітектор, дизайнер