Апартаменти у Німеччині

Квартира готельного типу у Німеччині

Представляємо вашій увазі квартиру під здачу готельного типу у Німеччині. І перше приміщення – ця чудова кухня з теракотовим фасадом. Інтер’єр європейський, сучасний, свіжий, розрахований на різних людей. Ми використали тераццо, яке гармонійно вписалося в цю кольорову гаму.  Для практичності на кухні використані ще шпоновані дерев’яні панелі, щоб стіна не оббивалась. Основним завданням було зробити дизайн максимально ергономічним і функціональним.

У спальні обрали акцентент у глибокому червоному на фоні нейтральних кольорів. Місцем для зберігання одягу слугуватиме відкрита шафа у металевому каркасі. Поряд з великим просторим ліжком функціонально розміщені розетки, стильні металеві бра та столики. Стіни декорували картинами з абстракцією.

І на черзі у нас ванна кімната. Тільки гляньте на це поєднання ніжного зеленого пофарбування , світлого дерева і білої прямокутної плитки. Підлогу зробили під мармур. Використали зручну велику душову кабіну у металі замість ванни. Вписали овальне дзеркало у білій рамці над раковиною.

Над проектом працювали:

Юлія Бобрик

Архітектор, дизайнер

Христина Маїк

Архітектор, дизайнер

Юрій Глобчак

Архітектор, дизайнер