sophistication & restraint

Витончений та стриманий новий проект квартири для молодої сім‘ї.

Кухня, де використано шпоновані фасади чорного кольору з вираженою структурою дерева на фоні пастельних кольорів. На торцях ламінам, а також він на фартуху.
Використано острів з дзеркальними шухлядами. Замовниця обожнює піони і акцентувала свою увагу на те, щоб вони були на рендерах. Також використано внутрішньопідлоговий радіатор. Передбачили місце для домашнього улюбленця. Техніка фірми «Smeg».

Попри те, що площа приміщення досить невелика в дитячій, ми вмістили все необхідне для дитини. Розроблено функціональний підвіконник для сидіння і розміщення іграшок. Ліжко і комод фірми @sleep.onnn. Також є фанерний борд з отворами і поличками. До речі, можна змінювати розташування цих поличок. В майбутньому ця зона перетвориться на робочу зону зі столиком. Використали магнітні трекові світильники для основного освітлення. А також заклали тіньовий шов з LED-підсвіткою.  Двері прихованого монтажу і шафа в колір стіни. Шафа індивідуального виготовлення з ручками півсфер з дерева. «Фішкою» і серцем цієї кімнати став зайчик Міффі (світильник Miffy Original Lamp). Також зайчик закладений як розпис на стіні.

Вишукана спальня, де хочеться жити. Стіни оформлені шпонованими панелями – поєднання суцільних з рейковими. Тут зробили вмонтовану шафу з чорним склом.
Вихід на балкон через сходинки, а штори, що додають затишку, є комфортними у використанні, адже атомотично регулюються через пульт. Взяли до уваги і те, що замовник – геймер, тому виділили зону для ігор з двома кріслами і кофейним столиком. Ліжко обрали фірми @frankof_official. Основне світло, як і в дитячій, – трекові світильники на магнітних рейках.
Використали бра-світильники фірм @anzazo_ua і @ilfanale. Ви помітили паркетну дошку? Тут так так гармонійно вписалася воно у вигляді ялинки. А ідеальними є стики зі стіною завдяки плінтусам прихованого монтажу.

Над проектом працювали:

Наталя Фостяк

Архітектор, дизайнер

Катерина Столяр

Архітектор, дизайнер

Юрій Глобчак

Архітектор, дизайнер