Spartak

Ключова філософія – відродження спортивно-оздоровчої інфраструктури, відбудова закинутої території та зруйнованої спортивної бази, створення унікального концепту у якому успішно поєднується спорт, відпочинок та дозвілля.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Yevhen Luchyk, Khrystyna Mayik, Roman Lopushanskiy
Location Ukraine, Lviv
Photographer Volodymyr Lyeush
Area 4942,65 m²
Year 2019

About

Реалізація об’єкту – це завжди складний та довготривалий процес, який потребує уваги до деталей, щоб максимально втілити ідею в реальність. Розробляючи внутрішній простір Spartak, метою нашої команди було максимально якісно розчинити всередині торгового центру спортивну тематику, відтворити її в ідеях, символах та функціях.


Implementing an object is always a complex and time-consuming process that needs attention to detail to make the idea a reality. Developing the interior space of Spartak, the purpose of our team was to dissolve the sports theme inside the mall, to reproduce it in ideas, symbols and functions.

Одним з акцентних елементів комплексу є світлова інсталяція із гир, що розміщена навпроти головного входу та проглядається як із першого, так з другого поверхів. В зоні фуд-корту виконано інсталяцію із спортивного інвентарю, яка підсвічена малиновим неоновим світлом. В прохідних зонах розташовані лавки-трибуни, що підтримують тематику спорту. Акцентами у всьому комплексі використано насичені малиновий та бірюзовий кольори.

Location

Спортивно-торгово-розважальний комплекс знаходиться у місті Львів по вулиці Гетьмана Мазепи.

Design

Розробляючи внутрішній простір спортивно-торгово-розважального центру метою нашої команди було впровадити в інтер’єр спортивну тематику, відтворити її в ідеях та символах.

Easter Egg

Деталі займають вагоме місце у розробці та реалізації будь-якого простору. Головна ідея полягає в зображенні багатогранності спорту в об’ємі на площині 2d. Тематика спорту підтримується інсталяціями, графічним наповненням, світловими та декоративними елементами. Вхід в центр відмічений надписом «START», який символізує початок бігової доріжки, що тягнеться по периметру холу і ділиться відрізками по 10 м. На підтримку доріжки встановлено світловий короб, підкреслений малиновою підсвіткою.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Yevhen Luchyk
director, architect
Khrystyna Mayik
architect, interior designer
Roman Lopushanskyi
project manager, architect

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!