Alentan

Водночас просте та стильне вирішення простору привертає увагу ще з вітрини.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Yevhen Luchyk, Yuriy Melota
Location Ukraine, Chernivtsi
Area 56,01 m²
Year 2020

About

Мінімалістичне вирішення наповнення і нічого зайвого. З матеріалів використали: ламінат під світле дерево на стінах; порізку плитки Tubadzin чорного кольору у центральній зоні. Стелажі у металевому каркасі у поєднанні з МДФ, підвісні стелажі з підсвіткою, а також підсвітка на шторах за стійкою, де знаходиться примірочна. Саму стійку оздобили графітовим склом. Екран за стійкою використали для реклами продукції. Для вирішення світлового сценарію використали трекові підсвісні світильники, що спрямовані на товарне наповнення, і вмонтовані світильники.


Minimalist filling solution and nothing extra. From materials used: a laminate under a light tree on walls; cutting Tubadzin black tiles in the central area. Racks in a metal framework in combination with MDF, suspended racks with illumination, and also illumination on curtains behind a rack where there is a fitting room. The rack itself was decorated with graphite glass. The screen behind the counter was used to advertise products. Track sub-luminaires aimed at commodity filling and recessed luminaires were used to solve the lighting scenario.

Такі деталі як килим, пуф, вішак, дзеркало із хорошою підсвіткою, додатково підставка для дрібних речей (взяти до уваги хоча б телефон) мають бути.

Location

Магазин чоловічого одягу “Alentan” у Чернівцях, що знаходиться на території торгового центру.

Design

Під загальну площу магазину відведено 56,9 м², з них примірочна – 1,77 м², складське приміщення – 2,22 м², а торговий зал – 52,91 м².

З правої сторони цілий ряд стелажів виділено під одяг, з лівої взуття, аксесуари і одяг, центральна композиція виділена касовою зоною і лаундж-посадкою для очікування. Також є підвісні стелажі. Примірочна функціональна для розміщення речей та примірки.

Easter Egg

Все пророблено до деталей. Відповідно до асортименту товару, є окремі стелажі для взуття, для ременів, для сорочок та фірмові вішаки під відповідну висоту разом з піджаками, також є окремі стелажі для манекенів.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Yevhen Luchyk
director, architect
Yuriy Melota
interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!