АРХІТЕКТУРНЕ ПЛАНУВАННЯ

Головним нашим завданням архітектурного проєктування є пошук оптимальних рішень, застосування різноманітних технік, підбір матеріалів для створення комфортних та естетичних умов для життя, роботи і відпочинку. Завдяки дизайнерському досвіду при проєктуванні архітектурних об'єктів ми виконуємо детальну розробку планів, оригінальних проєктів фасадів.

OUR ARCHITECTURE ADVANTAGES

 • Займаємося проєктуванням як комерційних, так і житлових об'єктів
 • Ми готові виконати дизайн проєкт інтер'єру будинку в стислі терміни
 • Створюємо сучасне стильне житло, відповідно до ваших побажань та бюджету
 • При проєктуванні архітектурних об'єктів ми враховуємо ідеї по вирішенню внутрішнього простору
 • Вміємо втілити проєкт в реальність до найменших деталей
 • Після видачі проєкту постійно комунікуємо і консультуємо замовника
 • Не залежно від розміщення вашого об'єкту, ми ведемо нагляд за його реалізацією
 • В наших інтересах, щоб ви були задоволені результатом

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!

  DESCRIPTION OF THE ARCHITECTURAL DESIGN PROCESS

  1

  Передпроєктні роботи

  На цьому етапі архітектурного проєктування визначаються зовнішні розміри та об’єм будинку, виконується раціональне розміщення об’єкта на земельній ділянці, формується зовнішній вигляд та стиль будівлі, фасади із з’єднанням рішень з просторового планування внутрішніх приміщень і формуються основні техніко-економічні показники. Комп’ютерна 3D-візуалізація в архітектурному дизайні об’єкта допомагає замовнику у прийнятті рішення.

  2

  Ескізний проєкт

  На цьому етапі архітектурного проєктування детальніше розробляються основні просторові плани та архітектурні рішення. У планах поверхів вказуються основні приміщення, секції будівлі виконані із зазначенням позначок висоти.

  3

  Проєкт

  Цей етап архітектурного проекту є позитивним, на підставі якого Замовник отримує дозвіл на будівництво. У цьому розділі проєктної документації розробляються остаточні просторові плани, архітектурно-будівельні, проєктні, інженерно-технологічні рішення у складі та обсязі, достатні для обґрунтування проєктних рішень, визначення обсягів основних будівельних робіт, потреб у обладнанні, будівельних матеріалах та конструкціях, положення про організацію.

  4

  Авторський нагляд

  Ми беремо участь у реалізації проєкту, для того, щоб втілити всі ідеї проєкту в життя. Це забезпечує відповідність між проєктованою архітектурою та збудованою. Все для того, щоб в кінцевому результаті замовник був задоволений результатом.

  Вас цікавить будівництво у нас?

  Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!