Blossom

Це неймовірно ніжний, елегантний і жіночний салон краси та перманенту.⠀

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Kateryna Stolyar, Natalia Fostyak
Location Ukraine, Lviv
Area 49,52 m²
Year 2020

About

Тут глибокий синій колір ми поєднали з ніжним рожевим та білим. Посеред залу була величезна колона, яку оздобили плиткою та бетоном,вмонтували столик для макіяжу. Всі форми в інтер’єрі повторюють овали : арки, дзеркала, колони, навіть дивани і крісла. Стіни позаду стійки рецепції оформили гіпсовими панелями.


Here we combined deep blue with soft pink and white. In the middle of the hall was a huge column, which was decorated with tiles and concrete, and a make-up table was installed. All shapes in the interior repeat the ovals: arches, mirrors, columns, even sofas and chairs. The walls behind the reception desk are decorated with plaster panels.

Це багатофункціональний простір, де є все, що потрібно жінці, щоб підкреслити свою красу: одяг, візаж, перманентний макіяж.

Location

Салон краси знаходиться по вулиці Кульпарківська, 64а у Львові в ЖК “Парус Парк”.

Design

Загальна площа – 49,52 м², з яких рецепція займає 7,41 м², зал – 25,78 м², санвузол – 1,78 м², примірочна – 1,35 м², гардероб з кухнею – 2,18 м², косметологічний кабінет – 11,02 м². Це багатофункціональний простір, де, окрім кабінетів для косметологічних процедур, є і бутик з підбором луків для створення унікального образу.

Easter Egg

Колони не стали перешкодою для створення ідеального простору, ми їх обіграли, щоб вони розчинилися у просторі і стали прекрасним доповненням. Наприклад, у кабінеті для перманенту колону ми зашили дзеркалом.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Kateryna Stolyar
architect, interior designer
Natalia Fostyak
interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!