Dental Court

До нас звернувся один з найкращих ортодонтів України із наступним побажанням – створити в доступному об’ємі плацдарм для формування нових сонячних посмішок.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Khrystyna Mayik
Location Ukraine, Lviv
Area 86,9 m²
Year 2018

About

Відразу ж на вході гостей зустрічає стіл адміністратора, оформлення якого складно назвати звичайним і традиційним. Стильна стійка з оригінальним підсвічуванням відокремлює робоче місце реєстратора від відвідувачів.


Immediately at the entrance, guests are greeted by an administrator’s desk, the design of which is difficult to call ordinary and traditional. A stylish desk with original lighting separates the registrar’s workplace from visitors.

Проєктування ортодонтичного кабінету підіймає собою багато суміжних питань, пов’язаних із санітарно-гігієнічними нормами, інженерними вимогами, внутрішнім оздобленням та освітленням сформованих зон в інтер’єрі. Потрібно враховувати не лише ідеї та бажання, а й можливість та доцільність їхньої майбутньої реалізації, практичність і функціональність кожного елементу кабінету.

Location

Клініка знаходиться у місті Львів по вулиці Карпінського, 7

Design

Вирішення сходів у підвал, функціональні зв’язки між приміщеннями, організація інженерних мереж, внутрішнє опорядження і загальний напрямок розвитку інтер’єру – першочергові завдання, які ми поставили перед собою.

Easter Egg

Наша команда продумала кожну деталь, щоб і працівникам, і відвідувачам було затишно і комфортно в цьому інтер’єрі.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Khrystyna Mayik
architect, interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!