Kopernik

Яскраво виражена дотичність класичних мотивів із новітніми трендами у проєкті квартири по вулиці Коперніка.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Khrystyna Mayik, Yulia Bobryk
Location Ukraine, Lviv
Area 101,2 m²
Year 2020

About

На фоні класичних мотивів дверей, плінтусів розміщена сучасна мінімалістична кухня, де фішкою стало поєднання глибокого зеленого і кольору пудри. Острів, як і стіна біля робочої зони, виконаний із тераццо. Сучасна люстра із кулястими формами має також свої історичні мотиви. Сучасним рішенням було також відмовитися від верхніх ящиків, що зробило простір робочої зони легким для сприйняття, а загально усе виглядає цілісно.


Against the background of classic motifs of doors, plinths, there is a modern minimalist kitchen, where a combination of deep green and powder color became a feature. The island, like the wall near the work area, is made of terrazzo. Modern chandelier with spherical shapes also has its historical motifs. The modern solution was also to abandon the top drawers, which made the space of the work area easy to perceive, and in general everything looks intact.

На фоні нейтральних кольорів акцентом став диван у трендовому складному синьому кольорі та кофейний столик у червоному, кулясті форми люстри це сучасний тренд, який має своє історичне минуле. Узагальнюючи наповнення меблями, усі вони сучасних форм, проте піаніно обрали антикварне у чорному кольорі. Також цікавим декоративним рішенням було поставити телескоп, який слугує відгуком до назви вулиці, а також є цікавим акцентом. Двері – типово класичні у білому кольорі, тому вони не кидаються в очі на фоні світлої стіни.

Location

Локація проєкту знаходиться в історичній будівлі по вулиці Коперніка, місто Львів. Тут висока стеля, типова паркетна дошка і інші деталі. Ми не могли знехтувати цим і взяли до уваги історичне відлуння.

Design

Всі приміщення мають площу 101,2 м², з них передпокій – 2,13 м², кухня – 19 м², гостьовий санвузол – 2,88 м², вітальня – 30 м², коридор – 7,71 м², ванна кімната – 3,7 м², дві спальні – 17 і 15,32 м², гардероб – 3,48 м².

В підтримку стилістики квартири ванна кімната використана все та ж кольорова гама: глибокий синій колір, білий та чорний; люстри у формі кулі; а найбільше нам навіює старовину акцентна стіна з використанням червоної австрійської цегли.

Easter Egg

Поєднання класичних та автентичних елементів із мінімалоізмом.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Khrystyna Mayik
architect, interior designer
Yulia Bobryk
interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!