Natsionalʹnyy

Затишна квартира у стилі мінімалізм. Проєкт на етапі реалізації.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Natalia Fostyak
Location Ukraine, Lviv
Area 86,19 m²
Year 2021

About

На зображеннях наш новий проект у стилі мінімалізм. Тут природні матеріалізм у поєднані з пастельними кольорами, а як акцент використано насичений червоний. На фоні простих і зрозумілих форм виділяється також чудернацьке крісло і незвичний декор.


The images show our new project in the style of minimalism. Here, natural materialism is combined with pastel colors, and deep red is used as an accent. Against the background of simple and clear forms, a whimsical chair and unusual decor also stand out.

Ми використали потенціал приміщення спальні максимально і розмістили за перегородкою окремий повноцінний гардероб та зону туалетного столика. Це дозволило зберегти простоту і витонченість кімнати та естетику даного стилю.

Location

Квартира знаходиться в ЖК “Національний” по вулиці Стрийська у місті Львів.

Особливістю даного житлового комплекту є навісний фасад з видом на місто.

Design

Загальна площа – 86,19 м², з них коридор – 11,24 м², ванна кімната – 3,77 м², технічне приміщення – 1,64 м², кухня – 11,78 м², балкон – 5,62 м², дитяча – 21,35 м², спальня – 30,79 м²

Easter Egg

В даному приміщенні спальні була існуюча колона, яку обіграли як тумбу під телевізор, зверху дали підсвітку. Завдяки цим простим рішенням колона гармонійно вписалася в простір.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Natalia Fostyak
interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!