Apartment in Germany

Інтер’єр європейський, сучасний, свіжий, розрахований на різних людей.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Khrystyna Mayik, Yulia Bobryk
Location Germany
Area 65,22 m²
Year 2020

About

І перше приміщення – ця чудова кухня з теракотовим фасадом. Ми використали тераццо, яке гармонійно вписалося в цю кольорову гаму. Для практичності на кухні використані ще шпоновані дерев’яні панелі, щоб стіна не оббивалась.


And the first room is this wonderful kitchen with a terracotta facade. We used terrazzo, which harmoniously fit into this color scheme. For practicality in the kitchen, veneered wooden panels are used so that the wall is not upholstered.

Тільки гляньте на це поєднання ніжного зеленого пофарбування, світлого дерева і білої прямокутної плитки у ванній. Підлогу зробили під мармур. Використали зручну велику душову кабіну у металі замість ванни. Вписали овальне дзеркало у білій рамці над раковиною. Обрали акцентент у глибокому червоному на фоні нейтральних кольорів у спальній. Місцем для зберігання одягу слугуватиме відкрита шафа у металевому каркасі.
Поряд з великим просторим ліжком функціонально розміщені розетки, стильні металеві бра та столики. Стіни декорували картинами з абстракцією

Location

Квартира знаходить у Німеччині. Апартаменти готельного типу під здачу.

Design

Основним завданням було зробити дизайн максимально ергономічним і функціональним.

Easter Egg

Так як квартира під здачу, тому хотіли її зробити максимально зручною та сучасною для різного типу людей. Кольорова гама з одного боку спокійна, проте на її фоні використані яскраві акценти у меблях та деталях.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Khrystyna Mayik
architect, interior designer
Yulia Bobryk
interior designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!