RESIDENTIAL INTERIOR DESIGN

Професійний дизайн інтер’єру квартири чи будинку – це оптимальний баланс ціни і якості. Досвідчений дизайнер інтер’єру знає багато нюансів, які можна обійти, уникаючи помилок. Ми реалізуємо Ваші потреби, оптимізуючи витрати на ремонтно-будівельні роботи, проводимо розрахунок матеріалів, а також створимо варіанти дизайну інтер’єру, не вдаючись до переробок на об’єкті і додаткових витрат. А найголовніше – ваше житло буде саме таким, як ви бажаєте.

 • Для швидкого налагодження комунікації починаємо роботу із детального бріфу
 • Наші основні опори - ергономіка, функція і естетика
 • Створюємо дизайн, комфортний для Вашого життя і відповідно до вашого бюджету та можливостей
 • Не женемося за трендами, а створюємо унікальний образ, актуальний на роки
 • Дотримуємось усіх побажань замовника
 • Надаємо усю необхідну проєктну документацію для реалізації швидкого і вдалого ремонту

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!

  HOUSING AND APARTMENTS

  Ми розробляємо і втілюємо дизайн інтер’єрів котеджів, будинків, квартир для вас та під здачу. Легко справляємося із складними плануваннями та розробляємо рішення для Вашого комфорту. Працюємо по Україні та за кордоном. Працюємо в будь-якому стилі та грамотних комбінаціях. Під час розробки дизайну інтер’єру для будинку чи квартири ми враховуємо масу чинників, головними серед яких є ваш стиль життя і звички, кількість членів сім’ї, ваші вподобання у виборі матеріалів, кольорів тощо.

  При проєктуванні приватного житла важливим є раціональне використання простору і правильне розміщення кімнат (функціональних зон) у будинку. І завжди при нашій роботі “три кита” дизайну – ергономіка, функція і естетика. З нами після видачі проєктної частини, ремонт пройде швидко і з раціональним використанням бюджету, а результат буде максимально задовільним для Вас. Ми створюємо не просто стильний інтер’єр, але і комфортне середовище для проживання, що так важливо для замовників.

  Ми вважаємо, що найважливіший етап дизайн-проєкту квартири є розробка планування. Адже нам потрібно врахувати кожен аспект вашого щоденного графіку до найменших дрібниць. Кожен квадратний метр має працювати на комфорт, а тим паче при невеликій площі. Так як сьогодні забудовники пропонують численну кількість варіантів на різний смак та потреби, людині без досвіду складно на перший погляд обрати максимально найкраще планування для купівлі квартири, ми можемо Вам у цьому допомогти, а якщо і є певні спірні моменти, то при переплануванні ми їх вирішимо.

  Are you interested in construction with us?

  Leave your contacts and we will contact you!