Сrematory

Конкурсна робота на кращу проєктну пропозицію будівлі крематорію на території Голосківського цвинтаря.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Yevhen Luchyk, Yuriy Melota, Yulianna Rybchynska, Denys Vasiliev
Location Ukraine, Lviv
Area 1600 m²
Year 2021

About

Наша ідея крематорію полягала у використанні статичних форм та натуральних матеріалів, як символ настання спокою та єднання з природою після життя.
В кімнаті прощання мінімалізоване використання світла, використано світловий ліхтар, який символізує останній промінь життя.


Our idea of ​​the crematorium was to use static forms and natural materials as a symbol of peace and unity with nature after life.
In the farewell room the use of light is minimized, a light lantern is used, which symbolizes the last ray of life.

В інтер’єрі використано максимально багато природного світла, завдяки конструктивній схемі даху.
Транспортні пішохідні шляхи були розміщенні так, що люди не пересікаються з працівниками. З приміщення останнього прощання та залу очікування є прямий вихід на територію комплексу, що дозволяє людині максимально пережити подію і «перезавантажитися». Основна ідея вирішення фасаду є оздоблення матеріалами, що візуально розділяють великий об’єм будівлі, та оздоблюється двома типами матеріалами, алюмінієвим навісним фасадом, та декоративною штукатуркою під бетон.

Location

Для проєктної забудови виділена ділянка на території Голосківського цвинтаря у м. Львові з урахуванням планувальної структури кладовища. Розташоване кладовище у північно-західній частині Львова (Голоско, Шевченківський район), біля Брюховицького лісу.

Розроблена проєктна пропозиція крематорію є однією суцільною комплексною будівлею, що лаконічно вписана в існуюче середовище.

Architecture

Розроблена проєктна пропозиція крематорію є однією суцільною комплексною будівлею, що лаконічно вписана в існуюче середовище. Транспортні шляхи запроектовані, щоб розділити потоки відвідувачів та персоналу. Основна ідея полягає в круговому під’їзді до головного входу у комплекс та окремого заїзду обслуговуючого транспорту до технічної частини будівлі крематорію. Передбачене місце для зупинки автобусів похоронної процесії , також стоянку на 25 машиномісць у вхідній зоні будівлі , місце зупинки катафалків та паркомісця для обслуговуючого персоналу. Загальна кількість паркувальних місць 34. На території передбачено зону озеленення, репрезентативну зону , відпочинкову зону та зону колумбарію.

Головний вхід в будівлю орієнтований з парковки для відвідувачів. Вхідна група включає в себе приміщення вестибюлю, залу очікування та ритуального залу з допоміжними приміщеннями. Основний вхід для персоналу з південної сторони фасаду з можливістю під’їзду у комлекс катафалком для вигрузки померлих. Приміщення кремації межують з залом останнього прощання та основими технічнічними приміщеннями. Проєктована будівля складається з трьох корпусів. Вхідний з ритуальним залом висотою 4.2 м ,кремаційний з підвальним приміщенням загальною висотою 10,48 м та технічним з допоміжними приміщеннями висотою 3 м.

Easter Egg

Проєктна пропозиція будівлі крематорію естетично вписується в існуюче середовище територію кладовища з урахуванням усіх вимог технічного завдання. Правильне функціональне зонування дає змогу організовано задіяти всі процеси комплексу. Планувальне рішення дає можливість не пересікання потоків.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Yevhen Luchyk
director, architect
Yuriy Melota
interior designer
Yulianna Rybchynska
interior designer
Denys Vasiliev
interior designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!