Event Hall

Нашим завданням було створити вишуканий святковий настрій для проведення урочистих подій та заходів різних форматів: конференцій, весіль, бенкетів тощо.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Kateryna Stolyar, Yulia Bobryk, Bogdan Pryshliak
Location Ukraine, Chernivtsi
Photographer Andriy Shustykevych
Area 462,56 m²
Year 2021

About

Особливість цього простору у тому, що на фоні у світлих тонах і багатого декору, можна додатково оформити зал і це не зробить його перевантаженим деталями. На підлозі широкоформатна плитка. Використали у декорі барильєф з інтерпритацією троянд індивідуального виготовлення та дзеркала індивідуальної порізки з фацетом, що нагадують луску.Стільці та дивани індивідуального виготовлення. Також тут вишукані люстри з позолотою.


The peculiarity of this space is that against the background of light colors and rich decor, you can further decorate the hall and it will not make it overloaded with details. Wide-format tiles on the floor. Used in the decor bas-relief with the interpretation of individually made roses and mirrors of individual cutting with a facet resembling scales. Chairs and sofas of individual production. There are also exquisite gilded chandeliers.

В закладі застосовано ефект світлової стелі. Також є інсталяція з тканин, що в тандемі з направленими світильниками
створюють фактурний об’єм. На нюансі це доповнює конструкцію сцени та інтер’єр загалом.

Location

Заклад знаходить в межах центру міста Чернівці. Сам “Event Hall” розміщений в розважальному комплексі “Бартка” на третьому поверсі.

Дане приміщення мало іншу першочергову функцію, однак через фінансову неефективність цільове призначення було змінене.

Design

Найбільшими проблемами виявилися відсутність природного світла, невелика висота та велика кількість широких конструктивних колон. Переконавши у потребі прорізання вікон на фасадній частині – отримали додаткову інсоляцію. Використавши натяжну світлову стилю, візуально підняли висоту. Планування обіграли таким чином, що самі колони задали нам правильні зони.

Переконавши у потребі прорізання вікон на фасадній частині – отримали додаткову інсоляцію. Використавши натяжну світлову стилю, візуально підняли висоту. Планування обіграли таким чином, що самі колони задали нам правильні зони.

Easter Egg

Особливими у цьому закладі є елементи декору. Величезна кількість квадратних метрів барильєфу тут з інтерпритацією троян. Вони і інтерпритовані у полотняні хвилі на декорованій стелі. Також графічні троянди і інші квіти присутні на стінах санвузлів.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Kateryna Stolyar
architect, interior designer
Yulia Bobryk
interior designer
Bogdan Pryshliak
architect, interior designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!