Forker

Цей проєкт у скандинавському стилі. І тут безліч неординарних рішень.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Kateryna Stolyar
Location Ukraine, Lviv
Area 46,97 m²
Year 2021

About

Ми поміняли розташування спальні та вітальні. Через це у кухні не було природнього освітлення. Ми зробили дерев’яні двері з вікнами у спальню у скандинавському стилі.Також потрібно було дуже багато місця для зберігання, тому ми використали меблеву забудову у синьо-зеленому кольорьорі перед входом у сунувзол.


We changed the location of the bedroom and living room. Because of this, there was no natural light in the kitchen. We made wooden doors with windows in a Scandinavian-style bedroom. It also took up a lot of storage space, so we used furniture in a blue-green color before entering the bathroom.

Також від замовника було побажання зробити відкриті полички на кухні. Використали існуючу люстру у класичному скандинавському стилі.

Location

Квартира знаходиться в ЖК “Villa Magnolia”, що у Львові по вулиці Пасічна.

Design

Так як сім’я з дитиною, ми зробили стіни з МДФ-панелями – турбота про дитячу живописну творчість на стінах. Вітальня поєднана з дитячою зоною сну. Тут розмістили спальне місце у вигляді дерев’яного будиночка.

Easter Egg

В замовника було побажання зробити ліжко на подіумі. Тут додатково у сходинках зробили місце для зберігання. На стінах – м’які панелі.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Kateryna Stolyar
architect, interior designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!