New York Street Pizza (Romny)

Він відрізняється від своїх попередників даної франшизи чим і приваблює, проте залишається незмінним – тепла затишна атмосфера, яка набула типового американського стилю.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Yevhen Luchyk, Yuriy Melota, Anna Zhulyn
Location Ukraine, Romny
Photographer NiceShot Production
Area 489,75 m²
Year 2021

About

Ми зробили відкритий бар з фрагментом відкритої кухні. Функціонально розділили зал, зробивши подіум. Є окрема велика фотозона в холі між приміщенням VIP-залу і основним залом, декорована великою кількістю зелені та декоративними підсвітками. Ми почали використовувати паротерм для декоративних перегородок і ввели теракотовий колір. З матеріалів використали багато дерева та металу, що додає теплоти закладу.


We made an open bar with a piece of open kitchen. Functionally divided the hall, making a podium. There is a separate large photo area in the lobby between the VIP-hall and the main hall, decorated with lots of greenery and decorative lights. We started using parotherm for decorative partitions and introduced terracotta color. Many wood and metal were used from the materials, which adds warmth to the establishment.

У фотозоні використано всіма улюблений неон і цікавим рішенням було зробити гру світла і тіні – металевий надпис NYSP підсвітили прожектором. На центральних столах є декоративні перегородки, в яких вмонтовано світильники.

Location

Ресторан знаходиться в місті Ромни, Сумська область в самому центрі міста.

Дане приміщення цікаве тим, що має світловий ліхтар, який є найвищою точку закладу. Ми його обіграли, розмістивши дерево, підсвітили прожекторами і декорували вуличними гірляндами.

Design

Загальна площа ресторану – 489,75 м², з них на зал, бар, подіум відведено 282,4 м². Кількість посадкових місць – 152.

Easter Egg

Як ви вже помітили, пасхалкою даного закладу є Кінг Конг, який зустрічається у розписі, постерах та інших декоративних елементах.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Yevhen Luchyk
director, architect
Yuriy Melota
interior designer
Anna Zhulyn
graphic designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!