TechMagic

Космічний офіс для космічно крутих працівників львівської IT-компанії TechMagic.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Bogdan Pryshliak, Mayik Khrystyna, Yulia Bobryk, Anna Zhulyn
Location Ukraine, Lviv
Photographer Andriy Shustykevych
Area 591,16 m²
Year 2021

About

Що робить офіс класним? Насправді тут дуже багато складових. І один з них є – ігрова зона.Ви запитаєте чому, якщо на роботі потрібно працювати і немає часу на відпочинок? Ми скажемо, що ви помиляєтеся. Неможливо бути однаково продуктивним протягом дня без розгрузки. Хороші роботодавці про це знають і турбуються про своїх працівників, передбачаючи зони, де всі зможуть комунікувати і релаксувати. Це забезпечує стабільну роботу на результат і відчуття дому в офісі.


What makes an office cool? In fact, there are a lot of ingredients. And one of them is a play area. You ask why, if you have to work at work and there is no time for rest? We’ll say you’re wrong. It is impossible to be equally productive throughout the day without unloading. Good employers know this and care about their employees, providing areas where everyone can communicate and relax. This ensures stable work for results and a feeling of home in the office.

Кухня – невід’ємна складова хорошого офісного життя. У TechMagic багато працівників, тому і простір кухні великий і поділений на 2 умовні зони. Також невід’ємною частиною попереднього офісу була стінка із фірмовими чашками кожного працівника, яка чудово вписалася у новий простір.

Location

Офіс знаходиться у новому житловому комплексі ЖК “Національний” на останньому поверсі. Тут прекрасний вид на Львів з панорамних вікон.

Design

Основним нашим завданням було створити комфортний корпоративний простір для роботи та відпочинку. Забезпечити офіс якомога більшою кількістю робочих місць, місць для переговорів та відеодзвінків. А також постаратися використати меблі з попереднього офісу.

Easter Egg

Як ви вже встигли помітити, простір офісу ми вирішили зробити космічним. Тут кожне приміщення має свою космічну назву супутників, планет та навіть відомих героїв із серіалу “Зоряні війни”. Також усюди присутні веселі космонавти.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Bogdan Pryshliak
architect, interior designer
Mayik Khrystyna
architect, interior designer
Yulia Bobryk
interior designer
Anna Zhulyn
graphic designer

Are you interested in construction with us?

Leave your contacts and we will contact you!