Duplex in Bilohorodka

Наш новий проєкт знаходиться на стадії реалізації. Це дюплекс, який має чітко визначене планування від забудовника.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Khrystyna Mayik
Location Ukraine, Bilohorodka
Area 100,6 m²
Year 2022

About

Житловий простір для сім’ї із чотирьох осіб: батьки, дочка та кішка. Виконаний в пастельних відтінках та з використанням природних фактур/текстур. Було враховано побажання замовників та запропоновано оптимальні функціональні рішення в плануванні житлових площ.


Living space for a family of four: parents, daughter and cat. It is made in pastel shades and using natural textures. The wishes of customers were taken into account and optimal functional solutions in the planning of living space were proposed.

Використали лаконічне та стильне освітлення українських фірм Imperium Light, Levantin та меблі від Woo Furniture, Nastriy, Staritska Maysternya, 4corners.space, SleepOnnn, які стали хорошим доповненням мінімалістичних форм – основа в цьому інтер’єрі. Також раді вже вкотре застосувати відому всім плитку від 41zero42 в поєднанні з мікробетоном в гостьовому санвузлі та Kerlite + Imola в ванній кімнаті. Фурнітуру обрали лаконічну чорну матову.

Location

Об’єкт знаходиться в Білогородці — селі Бучанського району Київської області.

Design

В 100,6 м² ми вмістили все, що було потібне для комфортного життя замовників. Перший поверх займає 59,6 м² і тут є: вітальня-кухня 33,1 м², батьківська спальня 12,16 м², гардероб батьківської спальні 4,29 м², санвузол-пральня 4,60 м², передпокій 2,89 м², котельня 2,55 м². Другий поверх займає 41 м², з них: коридор-сходи 7 м², кабінет-гостьова кімната 11,26 м², дитяча 11,24 м², кладова-гардероб 5,12 м², ванна кімната 6,42 м².

Easter Egg

Сходи були розташовані по центру приміщення і займали багато корисної площі, ми пішли на експеримент і змістили сходи в неексплуатовану зону біля кухні, тим самим під сходами розмістили санвузол і збільшили ефективну і корисну площу всієї будівлі, через це довелося робити багато будівельних змін, на які погодився замовник

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Khrystyna Mayik
architect, interior designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!