Грузинський

Новим об’єктом став потужний та масштабний ресторан у Львові під назвою “Грузинський”. Завдяки злагодженій роботі всіх підрядників та довірі замовників нам вдалося втілити всі ідеї та задуми.

Дизайн / Архітектура Юрій Глобчак, Євген Лучик, Катерина Столяр, Анна Жулин
Місцезнаходження Україна, Львів
Фотограф Андрій Безуглов
Площа 276,3 м²
Рік 2022

Про проєкт

Завдяки дімуванню можливі різні сценарії світла вдень та ввечері. Також на підвальному поверсі більш інтимна атмосфера, ніж на першому, де світло більш яскраве.

Закрита за скляною перегородкою із темними завісами VIP-кімната знаходиться на підвальному поверсі. Вона містить стіл для великої компанії і латунний стелаж із вином. Якщо глянути вверх, то можна помітити незвичну аморфну люстру із тими ж самими грубими смужками металу та світильниками-тубусами.

На підлозі у ресторані «Грузинський» старий паркет у поєднанні з дрібною мозаїчною плиткою із зображенням гранатів. Стелю, крім основного залу, ми зашили амбарними пошліфованими та полакованими дошками, які в певних місцях плавно переходять на стіни. Також є стіна із грубим смужками металу, які по кольору та формі перегукуються із цими дошками.


Thanks to the dimming, different light scenarios are possible during the day and in the evening. Also, the basement floor has a more intimate atmosphere than the first floor, where the light is brighter.

The floor in the “Gruzynskyi” restaurant has an old parquet combined with small mosaic tiles with the image of pomegranates. In addition to the main hall, we sewed the ceiling with polished and varnished barn boards, which in certain places smoothly goes on to the walls. There is also a wall with rough strips of metal that echo these boards in color and shape.

На підлозі у ресторані «Грузинський» старий паркет у поєднанні з дрібною мозаїчною плиткою із зображенням гранатів. Стелю, крім основного залу, ми зашили амбарними пошліфованими та полакованими дошками, які в певних місцях плавно переходять на стіни. Також є стіна із грубими смужками металу, які по кольору та формі перегукуються із цими дошками.

Одними із ще одних таких акцентним матеріалів була дорога італійська плитка від «Bicolor» у трав’яному зеленому кольорі, яку ми використали на відкритій кухні та одній із стін підвального поверху. Також на її фоні контрастним акцентом стали масивні глиняні світильники, смачного червоного гранатового кольору яких ми добилися із декількох спроб та експериментів із фарбою та глазурую.

Загалом заклад сповнений великою кількістю декору від різних львівських майстрів, що робить заклад дуже затишним та вже заполонив серця великої кількості відвідувачів.

Місцезнаходження

Заклад знаходиться в центрі Львова, на вулиці Павла Ковжуна, 2. Протягом багатьох років приміщення будинку виконувало різні функції. Останньою з яких був караоке-бар. Так як в цій кам’яниці 2-ий і 3-ій – це житлові поверхи, то в приміщенні караоке-бару виконалася робота по звукоізоляції. Коли наша команда приступила до демонтажу в приміщенні, ми натрапили на стелю, вкриту всю яєчними лотками, що було популярним бюджетним інструментом акустичної обробки приміщень і використовується досі.

Дизайн

Так як це старий австрійський будинок зі складним приміщенням, було багато довгих демонтажних робіт. Ми також розчистили автентичну цеглу і поєднали її з мінімалістичною декоративною штукатуркою, шпоном під американський горіх. Разом з ними із матеріалів використовується також кварцит, дерево, метал, латунь.

Ще одною з проблем, з якими ми стикнулися – відсутність інсоляції в приміщені і поганий вид з вікна, так як видно лишень сусідній будинок. Нашим рішенням було вставити несправжні дерев’яні ставні, що з одної сторони дало нам теплий атмосферний прийом, а з іншої – вирішило проблеми даного приміщення.

Пасхалки

Нам спало на думку реставрувати «лоткову» стелю в основному залі і зробити її хорошим історичним та звукопоглинаючим доповненням до інтер’єру. Після декількох варіантів вирішення, ми зупинилися на найпростішому, але водночас найкращому способі – пофарбувати її у суцільний темний відтінок, але щоб завдяки гри світла і тіні була читабельною ця неймовірна фактура.

Команда

Юрій Глобчак
засновник, архітектор
Євген Лучик
директор, архітектор
Катерина Столяр
архітектор, дизайнер інтер'єрів
Анна Жулин
графічний дизайнер

Вас цікавить дизайн-проєкт?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!