Rib's House

Це другий ресторан “Rib’s House” від Hamily Group. Загальна стилістка інтер’єру у використанні темних відтінків з вираженими акцентами природних кольорів: теракот, зелений та декору автентичних елементів української культури.

Design / Architecture Yuriy Hlobchak, Yevhen Luchyk, Yuriy Melota, Anna Zhulyn
Location Ukraine, Lviv
Photographer Andriy Shustykevych
Area 529,4 m²
Year 2021

About

Ми вперше використали паротерм в інтер’єрі. Це кропітка робота по коректній викладці паротерму, так як він не є оздоблювальним матеріалом. І нами це вдалося, цей природній матеріал додав свою унікальну геометрію. Так як висота інтер’єру близько 5 метрів, це дозволило поставити дерева між столами, що додало затишку і прозонувало посадкові місця. Центральна частина обкладена килимом з мозаїки з інтерпретацією свинок. Всі меблі індивідуального виготовлення. Увесь декор: бочки, діжки, глечики, дзеркало – це реставровані автентичні елементи української культури. Позаду дерев’яних стелажів є вікна, яких закрили дошками. Через них пробивається природнє світло, яке додає цікавий світловий ефект у підсвічуванні глечиків. По периметру закладу нанесений розпис стилізованого елементу трипільської культури. Велика барна стійка викладена комірками з гебіону, полички декоровані автентичними глечиками та декором імітацією ребер. Також є фрагмент барного столу стилізованого корита. Стільниці столів тонкі і зроблені з фрагментів дошок. Також є зона з великими плетеними світильниками, на стіні від яких створюється цікава гра світла і тіні.


We used parotherm in the interior for the first time. This is painstaking work on the correct calculation of parotherm, as it is not a finishing material. And we succeeded, this natural material added its unique geometry. Since the interior height is about 5 meters, it allowed to put trees between the tables, which added comfort and enlightened the seats. The central part is covered with a mosaic carpet with the interpretation of pigs. All furniture is individually made. All decor: barrels, barrels, jugs, mirror – these are restored authentic elements of Ukrainian culture. Behind the wooden shelves are windows covered with boards. Natural light penetrates through them, which adds an interesting light effect to illuminate the jugs. Along the perimeter of the institution there is a painting of a stylized element of Trypillia culture. The large bar is lined with gabion cells, the shelves are decorated with authentic jugs and decorated with imitation ribs. There is also a fragment of the bar table of a stylized trough. Table tops are thin and made of fragments of boards. There is also an area with large wicker lamps, on the wall of which creates an interesting play of light and shadow.

Також тут є різні зони з різними посадками, що дає можливість вибрати оптимальне місце як одинакам, так і великим компаніям. На стелі дерев’яні фальш балки та зашивка дошкою. Декорували зеленню та декоративним освітленням (вуличні гірлянди), що додало затишку.

Location

Ресторан знаходиться на третьому поверсі торгового центру “Шувар” у місті Львів.

Ми завжди шукаємо і розкриваємо потенціал приміщення ,так як тут є достатня висота та доступ до відкритої тераси, що є вищою за відмітку поверху, це дало нам змогу зробити подіум, що є функціональним та естетичним рішенням для цього простору.

Design

Загальна площа ресторану – 529,4 м², з них на бар-зал відведено 426,8 м². Кількість посадкових місць – 177. Також з тераса з площею 37,4 м² і кількістю посадкових місць 34.

Більшість елементів – індивідуального виготовлення.

Easter Egg

Ресторан “Rib’s House” більше спрямований на м’ясні страви, а також в емблемі логотипу є мордочка свинки. По всьому закладі розміщений образ свинки: в панно при вході в заклад та основних скульптурах, в фігурках на дроверах, стелажах та стіні, в мозаїці, в розписі по металу та картинах. Також в різноманітті страв є українська кухня. І в декорі є автентичні елементи українських традиційних виробів. Також є декоративний елемент трипільської культури в розписі.

Team

Yuriy Hlobchak
CEO
Yevhen Luchyk
director, architect
Yuriy Melota
interior designer
Anna Zhulyn
graphic designer

Вас цікавить будівництво у нас?

Залиште свої контакти і ми зв’яжемося з вами!